Home

News

Wrak RACE Silesia XII 25.05.2014

Brak komentarzy Bez kategorii


Kolejna edycja Wrak RACE Silesia XII 25.05.2014 o 9:00 na ulicy Konduktorskiej 24 w Katowicach !

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów które „lata świetności” mają już za sobą, każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na naszym torze w biegu kwalifikacyjnym , po którym odbędą się 15 minutowe pół finały i emocjonujący finał.
Czeka nas 9 emocjonujących wyścigów w których zmierzą się przeróżne samochody od Opli ,przez Daewoo po polonezy czy wysłużone Bmw.

Na liście startowej obok stałych uczestników i zespołów pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe ,staramy się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracujemy z kampania społeczną “Prowadzę jestem trzeźwy” ,na specjalnym stoisku będą dostępni ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego którzy zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Tak jak podczas poprzedniej edycji będzie dostępne stoisko gastronomiczne.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji “Mam Marzenie”.

Patronat medialny : telewizja TVS, Antyradio , siescigam.pl oraz 24silesia.pl

Partnerami imprezy jest Miasto Katowice, Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe , “Prowadze jestem trzeźwy” , Szczerbowski – auto złom , Jubiler “Złoty Środek Wolności 30” , Garmin24.sklep.pl, Redleaf – kamery sportowe, szkoła jazdy ECODRIVE .

Tuż przed uroczystym rozdaniem nagród o 16:00 tradycyjnie już pokaz ratownictwa drogowego OSP Dąbrówka oraz MAWO-MED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *