Home

News

WRAK-RACE Silesia XI 30.03.2014

Brak komentarzy Bez kategorii

Kolejna bardziej wiosenna edycja Wrak RACE Silesia już 30.03.2014 o 9:00 na ulicy Konduktorskiej 24 w Katowicach – Wełnowcu!
Na liście startowej obok stałych uczestników i zespołów m. innymi BUŁA Team, Mysłowice Team, Bathory Team pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.
Tym razem dla naszych Pań – zawodniczek wspólnie z naszym sponsorem przygotowaliśmy nagrodę w postaci złotego pierścionka z brylantem.
Dla naszych zwycięzców oprócz pucharów mamy również m.innymi przejażdzkę limuzyną oraz nowoczesną nawigację.

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów które „lata świetności” mają już za sobą …
Tradycyjnie już ponad 70 pojazdów i 9 emocjonujących wyścigów.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe ,staramy się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracujemy z kampania społeczną „Prowadzę jestem trzeźwy” oraz oraz Szkołą Bezpiecznej Jazdy „ECODRIVE”.
Przed rozdaniem nagród dzielni strażacy z OSP Dąbrówka wraz z ratownikami z firmy MAWO-MED pokażą jak wygląda profesjonalna akcja służb ratowniczych podczas pozorowanego wypadku drogowego.
Oczywiście pojawią się u nas ratownicy z Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz tradycyjnie już odbędzie się zbiórka przeprowadzona przez niestrudzonych wolontariuszy fundacji „Mam Marzenie”

Patronat medialny : telewizja TVS, Antyradio , Gazeta Wyborcza portal 24silesia.pl oraz siescigam.pl .

Partnerami imprezy jest Auto Złom Szczerbowski ,jubiler „Złoty Środek Wolności 30″,Wydawnictwo Beata Piętka ,Miasto Katowice, Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe , szkoła jazdy ECODRIVE .

Bilety dostępne kasie na terenie zawodów w cenie 7zł

Zawody kończymy uroczystym rozdaniem nagród o 16:00
WWW.wrak-race.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *