Home

News

WRAK-RACE Silesia WRAK-RACE Silesia XVIII 31.05.2015

Brak komentarzy Bez kategorii

Pora na wiosenny WRAK-RACE Silesia w Katowicach !
Już 31.05.2015 zawodnicy stawią się w Katowicach Wełnowcu przy ul. Konduktorskiej 24.
WRAK-RACE Silesia czyli wyścigi samochodów o wartości do 1000zł na stałe zagościł w kalendarzu zawodów sportowych przyciągając rzeszę kibiców i komplet zawodników.
Zasady naszych zawodów są proste: każdy z zawodników ma do przejechania pół godziny na torze. Zwycięzcą zostaje kierowca, któremu w tym czasie uda się pokonać jak największą liczbę okrążeń .

Nowością jest dodatkowy bieg : „ostatnie tchnienie” – dla zawodników którzy nie zakwalifikowali się do pół finału ,a maja ochotę jeszcze na 30 minut zabawy na torze (po biegu finałowym)

Dodatkową nagrodą jest „Super WRAK” za nietypowa stylizacje lub… markę pojazdu.

Na początku startuje po 10 samochodów – trzy pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegu półfinałowym, a następnie 18 samochodów startuje w drugich biegach półfinałowych (po 9 aut co 15 minut). Wielki finał to sześć samochodów – po trzy z każdego biegu finałowego.
Oprócz stałych zawodników i zespołów wystąpią kierowcy debiutujący w cyklu „WRAK-RACE Silesia” – emocji z pewnością nie zabraknie !

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zmagania sportowe – zapraszamy do na stoiska fundacji MAM MARZENIE oraz DOPR – Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego !

Bilety można kupić w kasie na terenie zawodów w cenie 10 zł. Zawody zakończą się uroczystym rozdaniem nagród o godz. 15:00

Tak jak podczas poprzednich edycji na miejscu dostępny będzie katering.

Partnerzy zawodów: OLMET , DUFAL , szkoła jazdy OLAF Katowice , Miasto Katowice.
O bezpieczną zabawę zadbają : OSP Katowice Podlesie , OSP Katowice Zarzecze oraz MAWO-MED
Patronat medialny : TVP Katowice , Radio Katowice ,portal siescigam.pl oraz www.infokatowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *