Zawody

WRAK-RACE Silesia XXII 24.01.2016

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    WOŚP Licytacja(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Schabowski Sebastian KAMIENNA TEAM(P)

  7. 7

    Nina Piekarczyk KAMIENNA TEAM (R)

  8. 8

    Wysocka Edyta WEGAM WRAK TEAM Honda Civic (R)

  9. 9

    Wysocki Grzegorz WEGAM WRAK TEAM Hyunday Coupe (R)

  10. 10

    Michalczuk Katarzyna / Bajon DariuszPeugeot 306 (P)

  11. 11

    Tomaszewski Grzegorz / Oczkowski SebastianMazda 323 F (P)

  12. 12

    Kiryłowicz MichałMazda 323 (P)

  13. 13

    IR-CAR (P)

  14. 14

    Palion Marcin TEAM FOREVER YOUNG (P)

  15. 15

    Dobrzański Patryk / Długosz Marek (P)

  16. 16

    Kunas Krzysztof (P)

  17. 17

    KAMA TEAM(P)

  18. 18

    KAMA TEAM(P)

  19. 19

    Streak Remigiusz(P)

  20. 20

    Zuzelski Grzegorz / Romanowska KatarzynaOpel Astra (P)

  21. 21

    Palacz Tomasz / Nowicki JakubDaewoo Nexia (P)

  22. 22

    Płachetka Wojciech / Mroskowiak Michał (P)

  23. 23

    Koczy Piotr Ford Focus (P)

  24. 24

    Korpysa Oskar / Filar ArturMazda Mx3 (P)

  25. 25

    Grochocki Piotr(P)

  26. 26

    Szczepanek Piotr / Franos Roman (R)

  27. 27

    Doroch Adrian WRAK CENTRUM TEAMHonda Civic (R)

  28. 28

    Stępnik Ewa WRAK CENTRUM TEAMTrack subtitle

  29. 29

    Kaczmarek Szymon WRAK CENTRUM TEAMTrack subtitle

  30. 30

    Pawlak Artur WRAK CENTRUM TEAMTrack subtitle

  31. 31

    Kwiatkowski Łukasz WRAK CENTRUM TEAMBMW (R)

  32. 32

    Konopiński Jarosłwa WRAK CENTRUM TEAMBMW (R)

  33. 33

    WRAK CENTRUM TEAM (R)

  34. 34

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM (R)

  35. 35

    Szczepański Mirosław SIEMCE TEAM (P)

  36. 36

    Jabłoński Tomasz / Dainowski MaciejFord Mondeo (P)

  37. 37

    Rydzyński Krzysztof(R)

  38. 38

    Bednarski Michał Daewoo Nubira (P)

  39. 39

    Kowalski Przemysław / Newlacil Irmina(P)

  40. 40

    Kowalczyk Bartosz / Krzan Sebastian(P)

  41. 41

    REZERWACJA(R)

  42. 42

    REZERWACJA(R)

  43. 43

    REZERWACJA(R)

  44. 44

    Dadura Andrzej/ Szczęsny Adam Pit Stop Team (P)

  45. 45

    HANYSY TEAM(R)

  46. 46

    HANYSY TEAM(R)

  47. 47

    HANYSY TEAM(R)

  48. 48

    HANYSY TEAM(R)

  49. 49

    HANYSY TEAM(R)

  50. 50

    HANYSY TEAM(R)

  51. 51

    HANYSY TEAM(R)

  52. 52

    HANYSY TEAM(R)

  53. 53

    REZERWACJA(R)

  54. 54

    Rezerwacja (P)

  55. 55

    Kowalczyk Bartek / Krzan Sebastian AX TEAM Citroen AX (P)

  56. 56

    Moczygęba Janusz KOTULIN TEAMMazda 323 (P)

  57. 57

    Jaksik Paweł KOTULIN TEAM (P)

  58. 58

    Damian ? KOTULIN TEAM(P)

  59. 59

    KOTULIN TEAM(P)

  60. 60

    KOTULIN TEAM (P)

  61. 61

    (P)

  62. 62

    (P)

  63. 63

    (P)

  64. 64

    (P)

  65. 65

    (P)

  66. 66

    (P)

  67. 67

    (R)

  68. 68

    (P)

  69. 69

    (P)

  70. 70

    (P)

  71.