Zawody

WRAK-RACE Silesia XXI 29.11.2015

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    Barański PiotrSkoda Felicja(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Schabowski Sebastian KAMIENNA TEAM(R)

  7. 7

    Nina Piekarczyk KAMIENNA TEAM (P)

  8. 8

    Korpysa OskarMazda Mx3 (P)

  9. 9

    Łukasz Bąk WEGAM TEAM (R)

  10. 10

    Dobek Dariusz MYSŁOWICE TEAM (R)

  11. 11

    Wysocki Grzegorz WEGAM TEAMHyunday Coupe (R)

  12. 12

    Wysocka Edyta WEGAM TEAM Honda Civic (R)

  13. 13

    Żurański Paweł / Żurański Marcin (P)

  14. 14

    Barański Piotr Skoda Felicja (P)

  15. 15

    Krzysztof SzlęzakSkoda Felicja (P)

  16. 16

    Taranowicz Miłosz / Feret BartoszOpel Corsa (P)

  17. 17

    Dobrzański Patryk / Długosz MarekHonda Civic (P)

  18. 18

    Jabłoński Tomasz / Dainowski MaciejFord Mondeo (P)

  19. 19

    Streak Remigiusz(P)

  20. 20

    Płachetka Wojciech / Mroskowiak Michał (P)

  21. 21

    Dudek ŁukaszOpel Calibra (P)

  22. 22

    Myśliwski Wiktor Daewoo Lanos (P)

  23. 23

    Kenderow Borys(P)

  24. 24

    Palion Marcin TEAM FOREVER YOUNG (P)

  25. 25

    Sierka Krystian JK RALLY Team(R)

  26. 26

    Szczepanek Piotr / Franos Roman (P)

  27. 27

    Witerek Paweł / Kula MariuszVW Golf (P)

  28. 28

    Bratko Arkadiusz / Majstrzyk BartoszVW Golf 3 (P)

  29. 29

    Żaliński Michał Honda Civic (P)

  30. 30

    Możejko Andrzej / Motyl Kamil(P)

  31. 31

    Siudak Wojciech / Lesiak Filip Toyota Corolla (P)

  32. 32

    Juda Szymon / Załucki MaciejFiat UNO (P)

  33. 33

    Kruszewski Witold / Kolbiarz Grzegorz (P)

  34. 34

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM (P)

  35. 35

    Szczepański Mirosław SIEMCE TEAM (P)

  36. 36

    (P)

  37. 37

    (P)

  38. 38

    (R)

  39. 39

    (P)

  40. 40

    (P)

  41. 41

    REZERWACJA(R)

  42. 42

    REZERWACJA(R)

  43. 43

    REZERWACJA(R)

  44. 44

    Dadura Andrzej/ Szczęsny Adam Pit Stop Team (P)

  45. 45

    HANYSY TEAM(R)

  46. 46

    HANYSY TEAM(R)

  47. 47

    HANYSY TEAM(R)

  48. 48

    HANYSY TEAM(R)

  49. 49

    HANYSY TEAM(R)

  50. 50

    HANYSY TEAM(R)

  51. 51

    HANYSY TEAM(R)

  52. 52

    HANYSY TEAM(R)

  53. 53

    REZERWACJA(R)

  54. 54

    Rezerwacja (P)

  55. 55

    DUFAŁ TEAM(P)

  56. 56

    Kunas Jarosław AUROJANEX TEAM (P)

  57. 57

    Kunas Krzysztof AUROJANEX TEAM (P)

  58. 58

    Śliwiak Anna AUROJANEX TEAM(P)

  59. 59

    Michalik Marcin / Kóska Piotr(P)

  60. 60

    Nowacki MarekSkoda Felicja (P)

  61. 61

    Koczy PiotrFord Focus (P)

  62. 62

    (P)

  63. 63

    (P)

  64. 64

    (P)

  65. 65

    (P)

  66. 66

    (P)

  67. 67

    (R)

  68. 68

    (P)

  69. 69

    (P)

  70. 70

    (P)

  71.