Zawody

WRAK-RACE Silesia XX 27.09.2015

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    Streak Remigiusz(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Wojciech Czachon(P)

  7. 7

    Piotr Pardela BATORY TEAM (R)

  8. 8

    Wysocki Grzegorz / Wysocka Edyta WEGAM WRAK TEAMHyundai Coupe (P)

  9. 9

    Klukowski Jacek (P)

  10. 10

    Dobek Dariusz MYSŁOWICE TEAM (R)

  11. 11

    Hradil Arkadiusz TEAM Forever Young(P)

  12. 12

    Starzykowski Dariusz TEAM Forever Young (P)

  13. 13

    TEAM Forever Young (R)

  14. 14

    TEAM Forever Young (R)

  15. 15

    TEAM Forever Young(R)

  16. 16

    TEAM Forever Young(R)

  17. 17

    Wróblewski Mateusz / Czarnecki Grzegorz MIŚKI TEAMFiat Uno (P)

  18. 18

    Dadura Andrzej PIT STOP TEAM (P)

  19. 19

    Schabowski Sebastian / Bartnik Łukasz KAMIENNA TEAMOpel Astra (R)

  20. 20

    Nina Piekarczyk / Bartnik Kinga KAMIENNA TEAMFord Mondeo (R)

  21. 21

    Grzegorz Marzec BATORY TEAM (R)

  22. 22

    Rogala Andrzej / Rokita ArturSeat Ibiza (P)

  23. 23

    Bączek Adrian BĄCZEK WRAK RACE TEAMMazda 323 (P)

  24. 24

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM (R)

  25. 25

    Puzik Łukasz / Jarecki Marek(P)

  26. 26

    Kraska Mateusz / Chudyk AleksanderPolonez Caro (P)

  27. 27

    Sierka Krystian / Grzywna Jarosław JK RALLY TEAMOpel Astra (P)

  28. 28

    Wieja Mirosław(P)

  29. 29

    Bednarski MichałDaewoo Nubira (P)

  30. 30

    Jenczura Jarosław / Gacek JakubVW Golf (P)

  31. 31

    Świtaj Maciej (P)

  32. 32

    Feret Bartosz / Tarantowicz Miłosz(P)

  33. 33

    Świtoń Paweł KAMIENNA TEAMDaewoo Nexia (R)

  34. 34

    Adam Dadura / Andrzej DaduraDaewoo Nexia (P)

  35. 35

    Badoń Krzysztof / Badoń Małgorzata (P)

  36. 36

    Skrzypczyk Adam / Staszczyk Krzysztof GISZ TEAMOpel Corsa (P)

  37. 37

    Korpysa Oskar / Filar ArturOpel Astra (P)

  38. 38

    Tomasz Wójcik(R)

  39. 39

    Labus Mikołaj / Prokop SebastianFord Mondeo (P)

  40. 40

    Radziszewski Tomasz / Czarniak Ewelina(P)

  41. 41

    REZERWACJA(R)

  42. 42

    REZERWACJA(R)

  43. 43

    REZERWACJA(R)

  44. 44

    Dadura Andrzej/ Szczęsny Adam Pit Stop Team (P)

  45. 45

    Witkowski Marcin / Trojak(P)

  46. 46

    Kotwicki Kamil / Stefaniuk Michał VW Golf (P)

  47. 47

    Zawada Marcin TURBO TEAMHonda Civic (P)

  48. 48

    Skuza Wojciech TURBO TEAMHonda Civic (P)

  49. 49

    Żydek Marek(P)

  50. 50

    Żaliński MichałHonda Civic (P)

  51. 51

    Sobik AleksandraHonda Civic (P)

  52. 52

    Rafał Kołdej HOŁDA TEAMOpel Astra (P)

  53. 53

    REZERWACJA(R)

  54. 54

    Bratko Arkadiusz / Kulpanowicz Łukasz VW Golf 3 (P)

  55. 55

    DUFAŁ TEAM(P)

  56. 56

    KOTULIN TEAM (P)

  57. 57

    KOTULIN TEAM (P)

  58. 58

    KOTULIN TEAM(P)

  59. 59

    KOTULIN TEAM(P)

  60. 60

    KOTULIN TEAM(P)

  61. 61

    Pieczyrak Damian / Marcin Słotwiński Honda Civic (P)

  62. 62

    Myśliwsk WiktorDaewoo Lanos Ferrari Red (P)

  63. 63

    (P)

  64. 64

    (P)

  65. 65

    (P)

  66. 66

    (P)

  67. 67

    (R)

  68. 68

    (P)

  69. 69

    (P)

  70. 70

    (P)

  71.