Zawody

WRAK-RACE Silesia XVIII 31.05.2015

WRAK-RACE SILESIA XVIII 31.05.2015

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Podobnie jak w Krakowie umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    Streak Remigiusz(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Mirosław Szczepański SIEMCE TEAM(P)

  7. 7

    Jamrocha Klaudia(P)

  8. 8

    Mariusz JOO (P)

  9. 9

    Klukowski Jacek (P)

  10. 10

    Dobek Dariusz MYSŁOWICE TEAM (R)

  11. 11

    Marzec Grzegorz BATORY TEAM (R)

  12. 12

    Myszor Dawid BATORY TEAM (R)

  13. 13

    Pardela Piotr BATORY TEAM (R)

  14. 14

    Grygier Łukasz BATORY TEAM (R)

  15. 15

    Szczepanek Piotr / Franos Robert (P)

  16. 16

    Inglot Damian(P)

  17. 17

    Leksy Tomasz (P)

  18. 18

    Wysocki Grzegorz / Sikora Tomasz WEGAM TEAMOpel Astra (P)

  19. 19

    Schabowski Sebastian / Bartnik Łukasz KAMIENNA TEAMOpel Astra (P)

  20. 20

    Nina Piekarczyk / Bartnik Kinga KAMIENNA TEAMFord Mondeo (P)

  21. 21

    OLMET TEAM (P)

  22. 22

    OLMET TEAM (P)

  23. 23

    Bury Bartosz / Rogoz Mariusz TEAM POLSKA B Fiat Punto (P)

  24. 24

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM (P)

  25. 25

    Siuta Paweł / Tyrna ArturSkoda Favorit (P)

  26. 26

    Bratko Arkadiusz / Kulpanowicz ŁukaszVW Golf 2 (P)

  27. 27

    Dadura Andrzej / Szczęsny Adam (P)

  28. 28

    Skuza Wojciech TURBO TEAMHonda Civic (P)

  29. 29

    Zawada Marcin TURBO TEAMMazda MX3 (P)

  30. 30

    Truchan AndrzejCitroen Xantia (R)

  31. 31

    Czech Radosław Skoda Felicja (P)

  32. 32

    DUFAŁ TEAM(P)

  33. 31

    Zabiegły Michał / Kornaś Monika Fiat UNO (P)

  34. 32

    Ochman Karol (P)

  35. 33

    Dobrzański Patryk / Kucharczyk ZbigniewRenault 19 (P)

  36. 33

    Szwarc-Cudo Arkadiusz (R)

  37. 34

    Daroch Adrian (R)

  38. 35

    Czech Radosław Skoda Felicja (P)

  39. 36

    Kunas Jarosław / Kunas Katarzyna(P)

  40. 37

    Dziadak Michał / Dziadak KarolOpel Astra (P)

  41. 38

    Kunas Krzysztof(P)

  42. 39

    Czyżowicz Wojciech(P)

  43. 40

    Dobrzański Patryk(P)

  44. 41

    REZERWACJA(R)

  45. 42

    REZERWACJA(R)

  46. 43

    REZERWACJA(R)

  47. 44

    Kołdej Rafał / Krzywdziński Bartłomiej HOŁDA TEAMOpel Astra (P)

  48. 45

    Urbańczyk Andrzej / Bilska KlaudiaRenault Megane (P)

  49. 46

    Królica Krzysztof / Rogula MaciejSeat Cordoba (P)

  50. 47

    Sipajło Dawid (P)

  51. 48

    Bączek Adrian / Bączek Damian(P)

  52. 49

    Bogusz Arkadiusz / Orliński Paweł(P)

  53. 50

    Zając Wojciech / Rozumek Marcin (P)

  54. 51

    Dzięgolewski Robert / Dzięgolewska Patrycja(P)

  55. 52

    REZERWACJA(R)

  56. 53

    REZERWACJA(R)

  57. 54

    Rusinek / Korczak (P)

  58. 55

    Gruszka DawidDaewoo Nexia (R)

  59. 56

    Czekaj PawełBMW E36 (R)

  60. 57

    Robert Dzięgielewski / Dzięgielewska PatrycjaOpel Corsa (P)

  61. 58

    Wiesław Nogala(P???)

  62. 59

    Marcin Rozum(P???)

  63. 60

    Bator Rafał / Szyjka Piotr (P???)

  64. 61

    Sapalski Fabian RS LOGISTIC RALLY TEAMFiat 55SX (R)

  65. 62

    Glogowski Jakub / Mieczynska Maja (P)

  66. 63

    REZERWACJA(R)

  67. 64

    Gancarczyk Marek / Gadzin TomaszRenault Megane (R)

  68. 65

    (P)

  69. 66

    (P)

  70. 67

    (R)

  71. 68

    (P)

  72. 69

    (P)

  73. 70

    (P)

  74.