Zawody

WRAK-RACE SILESIA XVII 29.03.2015

WRAK-RACE SILESIA XVI 29.03.2015

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Podobnie jak w Krakowie umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    Streak Remigiusz(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Mirosław Szczepański SIEMCE TEAMFiat Siena (P)

  7. 7

    Grzegorz Waliczek / Jerzy Mularz MY BROTHER FROM ANOTHER MOTHER TEAMFiat Siena (P)

  8. 8

    Telega Rafał (P)

  9. 9

    Klukowski Jacek (P)

  10. 10

    Dobek Dariusz MYSŁOWICE TEAM (R)

  11. 11

    Gryger Łukasz BATORY TEAM (R)

  12. 12

    Marzec Grzegor BATORY TEAM (R)

  13. 13

    Myszor Dawid BATORY TEAM (R)

  14. 14

    Dudek Mariusz BATORY TEAM (R)

  15. 15

    Pardela Piotr BATORY TEAM (R)

  16. 16

    Deutsch Michał BATORY TEAM (R)

  17. 17

    Gabriela Gatlik / Łukasz Dyduła Ital Car TeamLancia Ypsilon (P)

  18. 18

    Dulowski Wojciech (P)

  19. 19

    Schabowski Sebastian / Bartnik Łukasz KAMIENNA TEAMOpel Astra (R)

  20. 20

    Nina Piekarczyk / Bartnik Kinga KAMIENNA TEAMFord Mondeo (R)

  21. 21

    Oskar KaprysaOpel Astra (P)

  22. 22

    Szawdowski Bartosz / Szaradowska Paulina SZAFIR JAWORZNO TEAM (R)

  23. 23

    Szaradowski Jakub / Skorupka Klaudia SZAFIR JAWORZNO TEAM (R)

  24. 24

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAMFSO Polonez (P)

  25. 25

    Słotwiński Marcin / Pieczyrak DamianVW Golf (P)

  26. 26

    Zabiegły Michał Daewoo Matiz (P)

  27. 27

    Szczepanek Piotr / Franos RomanMercedes Benz (P)

  28. 28

    Wysocki Grzegorz / Sikora Tomasz(P)

  29. 29

    Piszczek Patryk / Stypuła Piotr(P)

  30. 30

    Małyszczuk Marcin / Stoiński BogumiłSuzuki Baleno (P)

  31. 31

    Doroch Adrian PARSZYWA TEAM(R)

  32. 32

    DUFAŁ TEAM(P)

  33. 31

    DUFAŁ TEAM(P)

  34. 32

    Kowalczyk Artur GISZ TEAMFord Escort (P)

  35. 33

    Skrzypczyk Adam / Staszczyk Krzysztof GISZ TEAMSeat Ibiza (P)

  36. 33

    Głogowski Jakub (P)

  37. 34

    Kołdej Rafał HOŁDA TEAMOpel Astra (P)

  38. 35

    Kunas Krzysztof / Kunas Jarosław AUTO JANEX TEAMOpel Astra (P)

  39. 36

    Kunas Jarosław AUTO JANEX TEAMVW Golf (P)

  40. 37

    Samek JakubHonda Civic (R)

  41. 38

    Niedziela Piotr / Rybak KajetanVW Golf (P)

  42. 39

    OLEMET TEAM(P)

  43. 40

    OLEMET TEAM(P)

  44. 41

    REZERWACJA(R)

  45. 42

    REZERWACJA(R)

  46. 43

    REZERWACJA(R)

  47. 44

    Zawada MarcinMaxda MX3 (P)

  48. 45

    Świgoń Łukasz(P)

  49. 46

    Brejnakowski Grzegorz / Brejnakowski Wojciech(P)

  50. 47

    Szmidt SebastianVW Passat (R)

  51. 48

    Rusinek Michał/Korczak Dawid(P)

  52. 49

    Bandoła Krystian / Zięba Jarosław Seat Ibiza (P)

  53. 50

    Pecyna Dominik / Drob Sebastian Ford Sierra (P)

  54. 51

    Kuczka Miłosz / Leśniok Rafał KORBA TEAMPeugeot 106 (R)

  55.