Zawody

WRAK-RACE SILESIA XIX 26.07.2015

WRAK-RACE SILESIA XIX 26.07.2015

Zapisy otwarte – zapraszamy do działu: ZAPISY

Umożliwiamy zapisy „na miejscu” – w dniu i w biurze zawodów !

Lista zgłoszeń

  1. 1

    MAM MARZENIE - licytacja (P)

  2. 2

    Streak Remigiusz(P)

  3. 3

    FOJERWERA TEAM(P)

  4. 4

    FOJERWERA TEAM(P)

  5. 5

    FOJERWERA TEAM(P)

  6. 6

    Szczepanek Piotr Mercedes (R)

  7. 7

    Pardela Piotr BATORY TEAM (R)

  8. 8

    Rejzowicz Damian / Banasiak Jarosław BBT BRADERS TIM D.R&J.B (P)

  9. 9

    Klukowski Jacek (P)

  10. 10

    Dobek Dariusz MYSŁOWICE TEAM (R)

  11. 11

    Sierka Krysian / Grzywna Jarosław Opel Astra (P)

  12. 12

    Kołodziej KubaSaab (P)

  13. 13

    Ulanowski Bartłomiej / Baran Adrian (P)

  14. 14

    Cwierniak Patryk / Migas Tomasz (P)

  15. 15

    Inglot Damian(P)

  16. 16

    Moczygemba Janusz(P)

  17. 17

    Jaksik Paweł (P)

  18. 18

    Rak Piotr (P)

  19. 19

    Schabowski Sebastian / Bartnik Łukasz KAMIENNA TEAMOpel Astra (R)

  20. 20

    Nina Piekarczyk / Bartnik Kinga KAMIENNA TEAMFord Mondeo (R)

  21. 21

    Wójcik Przemysław / Staniak Magłorzata (P)

  22. 22

    Pudło Łukasz / Zbrojkiewicz MarciejCitroen (P)

  23. 23

    Wysocki Grzegorz /Sikora Tomasz WEGAM-TEAM (P)

  24. 24

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM (P)

  25. 25

    Pianka Radosław / Litwin Bartłomiej(P)

  26. 26

    Laskowski Adam / Wojtynek(P)

  27. 27

    Starzykowski Dariusz FOREVER YOUNG TEAM (P)

  28. 28

    Rafał Manecki FOREVER YOUNG TEAM(P)

  29. 29

    Hradil Arkadiusz FOREVER YOUNG TEAM (P)

  30. 30

    FOREVER YOUNG TEAM (R)

  31. 31

    Wysocki Grzegorz / Tomasz Sikora WEGAM TEAM (P)

  32. 32

    Szaradowski Bartosz SZAFIR TEAM(R)

  33. 33

    Szaradowski Jakub / Klaudia Skorupka SZAFIR TEAM (R)

  34. 34

    Norbert Wierzbiak SZAFIR TEAM (R)

  35. 35

    Głogowski Jakub / Maja Mieczyńska (P)

  36. 36

    Kapała Jacek / Fiema Dawid MADE IN GARAGE TEAM(P)

  37. 37

    Tomasz Leksy TOMA TEAM (P)

  38. 38

    Tomasz Wójcik(R)

  39. 39

    Pyrek GrzegorzDaewoo Lanos (R)

  40. 40

    Radziszewski Tomasz / Czarniak EwelinaMazda 323 (P)

  41. 41

    REZERWACJA(R)

  42. 42

    REZERWACJA(R)

  43. 43

    REZERWACJA(R)

  44. 44

    Dadura Andrzej/ Szczęsny Adam Pit Stop Team (P)

  45. 45

    Ludyga Adrian(P)

  46. 46

    Górecki MarcinSkoda Felicja Pick Up (P)

  47. 47

    Świerkowski Roman / Montewski Maciej BASTEK MAX TEAMSuzuki (R)

  48. 48

    Kołdej Rafał HOŁDA TEAMOpel Astra (P)

  49. 49

    Zawada Marcin TURBO TEAMHonda Civic (P)

  50. 50

    Skuza Wojciech TURBO TEAMHonda Civic (P)

  51. 51

    Czyżowicz Wojciech (P)

  52. 52

    Madejowski JarosławAudi 80 (R)

  53. 53

    REZERWACJA(R)

  54. 54

    Bistroń BartoszLancia Delta (P)

  55. 55

    DUFAŁ TEAM(P)

  56. 56

    Warmusz Krzysztof (P)

  57. 57

    Gołąb-Maniura Karina / Maniura Jakub Suzuki (P)

  58. 58

    Siuta Adrian / Tyrna ArturSkoda Favorit (P)

  59. 59

    Krzykawski BartoszOpel Astra (P)

  60. 60

    Krzykawski WojciechHonda Civic (P)

  61. 61

    Żaliński MichałHonda Civic (P)

  62. 62

    Koziorowski Adrian / Skóra Adrian S.K.A.T. RUSZTOWANIA TEAMOpel Astra (P)

  63. 63

    Aldzlik Łukasz / Stępień MaciejOpel Omega (P)

  64. 64

    Orliński Grzegorz / Orliński Paweł (P)

  65. 65

    Bogusz Arkadiusz / Drobisz AngelikaHonda Civic (P)

  66. 66

    Mytych RobertHonda Civic (P)

  67. 67

    (R)

  68. 68

    (P)

  69. 69

    (P)

  70. 70

    (P)

  71.