Zawody

WRAK-RACE Silesia „Mikołaj” 8.12.2019

Zapraszamy na jesienną edycję WRAK-RACE Silesia !
Odbędzie się ona w niedzielę 8.12.2019 na specjalnie przygotowanym terenie na giełdzie samochodowej w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 112.

ZAPISY : TUTAJ !

Mapka : TUTAJ

Lista zgłoszeń

  1. 1

    KAMA TEAM(R)

  2. 2

    Broda Łukasz / Broda Beata(P)

  3. 3

    Bogacz Sylwester / Rzepka KlaudiaCitroen Saxo (P)

  4. 4

    Skiba Mikołaj / Sołowiej Sandra(P)

  5. 5

    Piontek Paweł / Chudek WojciechHonda Civic (P)

  6. 6

    Waszak Piotr / Rogala DominikaFiat Seicento (P)

  7. 7

    Mól Mateusz (P)

  8. 8

    Szczepański Mirosław SIEMCE TEAM (P)

  9. 9

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM(R)

  10. 10

    Marek Richard CZECH REPUBLICVW Polo (P)

  11. 11

    Skroch Robert CZECH REPUBLICVW Golf III (P)

  12. 12

    Nowak Łukasz / Żurek BartłomiejFiat Seicento (P)

  13. 13

    Górecki RobertMitsubishi COLT 13 (P)

  14. 14

    Ryszka PrzemysławFiat Punto (P)

  15. 15

    Pyza Adam(P)

  16. 16

    Wójcik Wojciech RUBY TEAM(P)

  17. 17

    Szyja Rafał(P)

  18. 18

    Gajda Patryk / Krypczyk Natalia Skoda Felicja (P)

  19. 19

    Russek Aleksander OSTATNIA POMOC TEAM(P)

  20. 20

    Pasieka Damian / Kina PatrykHonda Civic (P)

  21. 21

    Matuszny Michał / Starczala PiotrOpel Vectra (P)

  22. 22

    Sobieraj Marcin / Latała DamianFiat Seicento (P)

  23. 23

    Sebesta HubertRenault Megane (R)

  24. 24

    Rokowski PiotrOpel Tigra (R)

  25. 25

    Honda Civic TURBO TEAM (P)

  26. 26

    Pikulik Marcin / Pieńkosz JakubVW Passat (P)

  27. 27

    Wypysiński MariuszFiat Palio (P)

  28. 28

    Opel Corsa (P)

  29. 29

    Gajda Daniel(P)

  30. 30

    Opel Astra (P)

  31. 31

    Gburek MartinFiat Bravo(P)

  32. 32

    Mazda Xedos (P)

  33. 33

    VW Polo (P)

  34. 34

    Peugeot 306 (P)

  35. 35

    Ford Fiesta (P)

  36. 36

    Opel Astra (P)

  37. 37

    Panicz MichałAudi 80 (P)

  38. 38

    (P)

  39. 39

    Brodzinska Bożena Skałka TeamMitshubishi Carisma (R)

  40. 40

    Kaczmarek Mariusz(P)

  41. 41

    Kocwin Krystian(P)

  42. 42

    Kumięga Adam WRAK-RACE TARNÓW (R)

  43. 43

    Tokarz Kamil WRAK-RACE TARNÓW(R)

  44. 44

    (P)

  45. 45

    (P)

  46. 46

    (R)

  47. 47

    (P)

  48. 48

    (P)

  49. 49

    (P)

  50. 50

    (P)

  51.