Zawody

WRAK-RACE Silesia Kraków Edition II

  • Data: 13.04.2014
  • Lokalizacja: CK Autodrom Kraków ul Rzepakowa
  • Bilety:
    10zł

Zapisy ZAMKNIĘTE
Regulaminy , harmonogram czasowy- zapraszamy do działu: ZAWODNICY

KOMUNIKAT DLA ZAWODNIKÓW :

W miarę możliwości prosimy o demontowanie przednich lamp w pojazdach.
Losowanie numerów startowych zgodnie z harmonogramem czyli od 7:00 do 9:00.
Istnieje możliwość sprzedaży samochodu – na zawodach będzie obecny upoważniony przedstawiciel auto złomu (na miejscu zaświadczenie do UM Miasta oraz płatność za pojazd).

Lista zgłoszeń

  1. 1

    Padrela Piotr BUŁA TEAM(P)

  2. 2

    Dyduła Łukasz (ST)

  3. 3

    Dulowski Wojciech / Dulowski SebastianFiat Seicento (ST)

  4. 4

    Makówka Kamil / Zeja Łukasz Opel Astra (P)

  5. 5

    Zaręba Marzena (P)

  6. 6

    Górz Robert / Gródek AndrzejVW Golf (P)

  7. 7

    Myszor Dawid (P)

  8. 8

    Piotrowicz Marcin Renault Clio (P)

  9. 9

    Szwarc-Cudo Arkadiusz (P)

  10. 10

    Świtaj Maciej / Stępień PiotrOpel Kadett (P)

  11. 11

    Marzec Grzegorz BATHORY TEAM (P)

  12. 12

    Włodarz Piotr / Smoczek-Włodarz KatarzynaHonda Accord (P)

  13. 13

    Kowalczyk Piotr / Krężałek PiotrFord Fiesta (P)

  14. 14

    Kopacz Paweł / Kopacz BeataBMW5 Polizei (P)

  15. 15

    Szczepanek Piotr (P)

  16. 16

    Zabiegaj RafałOpel Astra (P)

  17. 17

    Wdowiak MarcinOpel Astra (P)

  18. 18

    Opiela Grzegorz (P)

  19. 19

    Jamróz Adam / Wójcik RobertFord Escort (P)

  20. 20

    Nawara ZbigniewSkoda Favorit (P)

  21. 21

    Wróblewski Jakub (P)

  22. 22

    Krupa MichałSkoda Favorit (P)

  23. 23

    Piasecki Marek / Piasecki MateuszVW Golf II (P)

  24. 24

    Dubiel MaciejDaewoo Esero (P)

  25. 25

    Pyrka Ryszard / Kurak Sławomir RS Team (P)

  26. 26

    Pilas PatrykMazda 323F (P)

  27. 27

    Drozd PiotrFord Fiesta (P)

  28. 28

    Koźcielniak Paweł / Kwiatkowski MichałVW Golf II (P)

  29. 29

    Galas Paweł (P)

  30. 30

    Noworolnik Bolesław (P)

  31. 31

    Bukowski MaksymilianLancia (P)

  32. 32

    Cholewa Krzysztof / Woźniak AndrzejFiat UNO (P)

  33. 33

    Mika Paweł (P)

  34. 34

    Sienko Łukasz / Gaweł BogdanBMW E36(PR)

  35. 35

    Skałka Ireneusz / Skałka Damian BMW E36(PR)

  36. 36

    Polak PiotrNissan Micra (PR)

  37. 37

    Budzyń Konrad / Walawska Agata (P)

  38. 38

    Różowski Bartłomiej VW Polo (P)

  39. 39

    Michalski Grzegorzbz(P)

  40. 40

    Gruszka DawidSkoda 120 (P)

  41. 41

    Chmiela GrzegorzFiat Brava (P)

  42. 42

    Kowalski Leszek / Stawarczyk RafałMitsubishi Eclipse (P)

  43. 43

    Łagowski Tomasz / Łagowski Grzegorz Mitsubishi Lancer (P)

  44. 44

    Samek Jakub / Samek Kinga VW Golf II (P)

  45. 45

    Kula Damian (P)

  46. 46

    Kaczor Jacek / Piotrowski Wojciech (P)

  47. 47

    Romański Wojciech (PR)

  48. 48

    Sajdak Kamil / Dyjach KarolDaewoo Nubira (P)

  49. 49

    Gajda Robert / Ignasiak MaciejSkoda (P)

  50. 50

    Gawin Krystianbz (P)

  51. 51

    Jakubik DominikOpel Astra (P)

  52. 52

    Muller Wojciech / Jaśkiewicz TomaszFiat Siena (P)

  53. 53

    Stasiak Cezary / Piotrowicz MaciejRenalut 19 (P)

  54. 54

    Korzon JurekFiat Uno (PR)

  55. 55

    Żak Leszek / Banachowicz ArturVW Golf III (P)

  56. 56

    Kowalski ZbigniewRover 600 (P)

  57. 57

    Paweł Wojnar / Przemysław JakubowskiOpel Corsa(P)

  58. 58

    Dulny Bernard / Piechuta RobertRenault Clio (P)

  59. 59

    Wąs AleksanderFiat Cinqucento (P)

  60. 60

    Tomczyk MateuszDaewoo Nexia (P)

  61. A

    Malik Piotr(P)

  62. B

    Tomasz Zych / Zych HubertPeugot 309 (PR)

  63. C

    Dudek Mariusz / Griger Łukasz BATHORY TEAMVW Golf II (PR)

  64. 00

    Mateusz Michalik / Agata TrzósłoPeugot 106 (PR)

  65.