Zawody

WRAK-RACE Silesia DZIEŃ KOBIET

Zapraszamy na specjalną edycję WRAK-RACE Silesia DZIEŃ KOBIET 10.03.2019 !
Odbędzie się ona w niedzielę 10.3.2019 na specjalnie przygotowanym terenie przy giełdzie samochodowej w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 112.

ZAPISY : TUTAJ !

Mapka : TUTAJ

Lista zgłoszeń

  1. 1

    KAMA TEAM(P)

  2. 2

    Bratek Dawid(P)

  3. 3

    Malecha Filip(P)

  4. 4

    Siejok Rober / Siejok PawełFiat Punto (P)

  5. 5

    Bogusławski Mateusz / Machura PatrykDaewoo Matiz (P)

  6. 6

    Klementowski Tomasz / Gros MarcinHonda Civic (P)

  7. 7

    Urbańczyk Dawid / Cichoń BartoszAudi 80 (P)

  8. 8

    Szczepański Mirosław SIEMCE TEAM (P)

  9. 9

    Klimontowski Adam SIEMCE TEAM(R)

  10. 10

    Gajda Patryk / Krypczyk NataliaVW Golf (P)

  11. 11

    Gajda Daniel / Gajda Kinga (P)

  12. 12

    Pawęzowka Anita / Małycha BartoszMitsubishi Colt (P)

  13. 13

    Hamerla Bartosz / Hamerla Błażej(P)

  14. 14

    KAMA TEAM(P)

  15. 15

    Broda Łukasz(P)

  16. 16

    Potępa Grzegorzdraft (P)

  17. 17

    Hamerla Szymon / Żyła ŁukaszNissan Micra (P)

  18. 18

    Szeląg Grzegorz / Halaba MarcinOpel Astra (P)

  19. 19

    Bogusławski Mateusz / Machura PatrykDaewoo Matiz (P)

  20. 20

    Piontek Paweł(P)

  21. 21

    Wuwer Karol(P)

  22. 22

    Kasiński Jakub / Giza Piotr GRUBY TEAMFord Escort (P)

  23. 23

    Barłowski Marcin / Hyży Michał(P)

  24. 24

    Haczik Mikayelyan(P)

  25. 25

    Budzik Piotr / Kowalski WojciechSkoda Felicia (P)

  26. 26

    Musiał Adam(P)

  27. 27

    Błaszczak Marzena(P)

  28. 28

    Bastrzyk Wojciech / Oczkowski MariuszRover 214 (P)

  29. 29

    Sowa Andrzej / Lewke Janusz(P)

  30. 30

    Korbacz Andrzej / Matuszczak KrystianHonda Concerto (P)

  31. 31

    Kapek łukaszOpel Astra (P)

  32. 32

    Kuniej Katarzyna(P)

  33. 33

    Krzemień Maciej / Fogiński Michał(P)

  34. 34

    Łabędz Łukasz / Goryczka MarcinVW Polo (P)

  35. 35

    Frączek Piotr / Szewczyk Piotr 3P RACING TEAMMazda 323F (P)

  36. 36

    Idziak Paweł / Wesołowski Paweł PABLITO TEAMVW Golf III (P)

  37. 37

    Zapora Józef / Brodzińska Bożena(P)

  38. 38

    Galas Grzegorz(P)

  39. 39

    Dyrda Grzegorz ECOLOGIQUA JAWOR TEAMBMW E36 (P)

  40. 40

    Wróbel Jacek Paszek TEAMHonda Civic (R)

  41. 41

    Zdebels Marek / Kulpan Angelika(P)

  42. 42

    Mura Marcin / Mura MarekHonda Civic (P)

  43. 43

    Chrobok Bartłomiej / Chrobok JakubFord Focus (P)

  44. 44

    Nocuń Andrzej / Frączek KrzysztofRenault Clio (P)

  45. 45

    Frączek Krzysztof / Nocuń AndrzejFiat Punto (P)

  46. 46

    Szaradowski Bartosz / Sekulska AnnaFord Ka (R)

  47. 47

    Byrski Mikołaj / Słowik AnnaMazda 323C (P)

  48. 48

    Dercz Dariusz / Szymiczek Łukasz(P)

  49. 49

    Orzeł Arkadiusz / Kuciel BronisławHonda Accord (P)

  50. 50

    (P)

  51. 51

    Burzmiński SzymonOpel Astra (P)

  52. 51

    (P)

  53. 52

    (P)

  54. 53

    (P)

  55. 54

    (P)

  56. 55

    (P)

  57.