Zawody

Wrak-Race Silesia ARENA CUP IV Dzień Kobiet

  • Data: 12.03.2017
  • Lokalizacja: C.H Arena Gliwice
  • Bilety:
    Wstęp wolny !

Zapraszamy na edycję WRAK-RACE Silesia ARENA CUP IV Dzień Kobiet!!!
Odbędzie się ona na specjalnie przygotowanym terenie szutrowym przy CH ARENA w Gliwicach przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1

Harmonogram zawodów :
7:00 – 9:00 zamknięcie listy zgłoszeń– losowanie numerów startowych Gliwice ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1
9:00 zamkniecie parku maszyn
9:20 Start 1szej dywizji rozpoczęcie zawodów – przejazd samochodu bezpieczeństwa oraz zapoznanie z trasą
9:50 Meta 1szej dywizji
9:50 – 10:15 Przerwa organizacyjna
10:15 Start 2giej dywizji
10:35 Meta 2giej dywizji
10:35 – 10:50 Przerwa organizacyjna
10:50 Start 3ciej dywizji
11:10 Meta 3ciej dywizji
11:10 – 11:25 Przerwa organizacyjna
11:25 Start 4tej dywizji
11:45 Meta 4tej dywizji
11:45 – 12:00 Przerwa organizacyjna
12:00 – 12:15 Bieg półfinałowy 1 (15 minut)
12:15 – 12:30 Przerwa organizacyjna
12:30 – 12:45 Bieg półfinałowy 2 (15 minut)
12:45 – 13:00 Przerwa organizacyjna
13:00 – 13:15 Wyścig „Ostatnie tchnienie”
13:15 – 13:30 Przerwa organizacyjna
13:30 – 13:45 FINAŁ (15 minut 6 samochodów)
14:00 Rozdanie nagród

Mapka:
TUTAJ

Lista zgłoszeń

  1. 1

    Dela Mateusz / Nocoń Daria (P)

  2. 2

    Żłobiński Paweł / Żłobiński MateuszHonda Civic (R)

  3. 3

    Pluta Bogusław / Kowalski TomaszFiat Cinquecento (P)

  4. 4

    Tlałka ArkadiuszHonda (R)

  5. 5

    Adamus ZbigniewMazda (R)

  6. 6

    Wysocka Edyta WITCH TEAMHonda Civic (R)

  7. 7

    Mirosław Szczepański SIEMCE TEAM(P)

  8. 8

    Adam Klimontowski SIEMCE TEAM (R)

  9. 9

    Zbrojkiewicz Maciej / Gołąbek Jacek Suzuki Swift (P)

  10. 10

    Sawkowicz Hubert(R)

  11. 11

    Głowacki Mateusz / Woźniak Łukasz ROLKA TEAMHonda Civic (P)

  12. 12

    Skrzypczyk /Adam Staszczyk KrzysztofHonda Civic (P)

  13. 13

    Wojciech MatusznyHonda Civic (P)

  14. 14

    Sawkowicz Hubert (P)

  15. 15

    Krzyżowski Adam / Urbańczyk Zbigniew (P)

  16. 16

    Lysik Anna / Duda JanFiat Uno (P)

  17. 17

    Marcinkowski Wojciech / Wzorek PrzemysławHonda Civic (P)

  18. 18

    Kobiałka Patryk(P)

  19. 19

    Siemion Dawid / Kubica RafałMitsubishi Carisma (P)

  20. 20

    Żłobiński Paweł / Żłobiński MateuszHonda Civic (P)

  21. 21

    Schabowski Sebastian SILESIA TEAM - KAMIENNA(P)

  22. 22

    Piekarczyk Nina WITCH TEAM(R)

  23. 23

    Sobczyk Wojciech(P)

  24. 24

    (R)

  25. 25

    Badurak Dawid(P)

  26. 26

    Śliwiok Mateusz(P)

  27. 27

    Fryc Grzegorz / Mol Dariusz(P)

  28. 28

    Fryc Marcin / Mol Tomasz(P)

  29. 29

    Wyderka RafałFiat Uno (P)

  30. 30

    (R)

  31. 31

    (R)

  32. 32

    (R)

  33. 33

    (R)

  34. 34

    (R)

  35. 35

    Mazur Mariusz / Zybala AgnieszkaOpel Astra (P)

  36. 36

    Barbich Magdalena / Barbich AgnieszkaVW Golf II (P)

  37. 37

    Sarna Jakub / Janik MateuszOpel Vectra (P)

  38. 38

    Bielecki MateuszVW Golf II (P)

  39. 39

    Pietrzak DawidVW Golf III (P)

  40. 40

    Osadnik Rafał / Kempa Michał(P)

  41.