Zawody

WRAK-RACE Silesia Kraków Edition III

Zapisy ZAMKNIĘTE
Regulaminy , harmonogram czasowy- zapraszamy do działu: ZAWODNICY

KOMUNIKAT DLA ZAWODNIKÓW :

W miarę możliwości prosimy o demontowanie przednich lamp w pojazdach.
Losowanie numerów startowych zgodnie z harmonogramem czyli od 7:00 do 9:00.
Istnieje możliwość sprzedaży samochodu – na zawodach będzie obecny upoważniony przedstawiciel auto złomu (na miejscu zaświadczenie do UM Miasta oraz płatność za pojazd).

Lista zgłoszeń

  1. 1

    Dyduła Łukasz ST(P)

  2. 2

    Kowalczyk Łukasz / Frączek DariuszSkoda Felicja (P)

  3. 3

    -(P)

  4. 4

    Serwatka Mateusz / Lorek -Serwatka Małgorzata Fiat Tipo (P)

  5. 5

    Włodarz Piotr Honda Accord (P)

  6. 6

    Borowiecki Martin / Ranocha MagdalenaOpel Vectra (P)

  7. 7

    Calik Marcin / Zabiegaj Rafał Opel Astra (P)

  8. 8

    Krężałek Piotr / Kowalczyk PiotrFord Fiesta TAXI (P)

  9. 9

    Dobrzański Maciej/ Leśniak Marek(P)

  10. 10

    Kawa Grzegorz / Kłek PawełVolvo (P)

  11. 11

    Piasecki Marek / Piasecki Mateusz VW Golf II(P)

  12. 12

    Czekaj PawełBMW 316i E36 (P)

  13. 13

    Siarek Karol (P)

  14. 14

    Chmiela GrzegorzBMW 316i E36 (P)

  15. 15

    Ignasiak Maciej / Gajda Robert (P)

  16. 16

    Łanoszka Krzysztof / Musiał MarekFord Sierra (P)

  17. 17

    Jamróz Adam / Wójcik RobertFord Escort (P)

  18. 18

    Pardela Piotr BUŁA TEAMMazda 323(R)(P)

  19. 19

    Jurowicz Marek DAMAR TEAM (P)

  20. 20

    Ciućka RomanDAMAR TEAM(P)

  21. 21

    Małek DamianDAMAR TEAM(P)

  22. 22

    Puda JarekDAMAR TEAM (P)

  23. 23

    Andrzejewski GrzegorzDAMAR TEAM (P)

  24. 24

    Ozimek PawełDAMAR TEAM (P)

  25. 25

    Stanuch BartekDAMAR TEAM (P)

  26. 26

    Hrapkowicz JacekDAMAR TEAM (P)

  27. 27

    Fichna TomaszDAMAR TEAM (P)

  28. 28

    Żak ŁukaszDAMAR TEAM (P)

  29. 29

    Mazur Mariusz / BMW 316 (P)

  30. 30

    Kowalski ZbigniewRover 600 (P)

  31. 31

    Tomczyk Mateusz(P)

  32. 32

    Wróblewski Jakub (P)

  33. 33

    Sajdak Kamil Opel Astra (P)

  34. 34

    Griger Łukasz BATHORY TEAMMitsubishi Colt (P)

  35. 35

    Marzec Grzegorz BATHORY TEAMMazda 323 (P)

  36. 36

    Isbrandt Mateusz (PS)(P)

  37. 37

    Korusiewicz Dominik Renault Clio (P)

  38. 38

    Góralczyk Robert / Makówka KamilOpel Astra(P)

  39. 39

    Kula Damian(P)

  40. 40

    Kaczor Jacek / Piotrowski Wojciech Renault Megane (P)

  41. 41

    Rzyczniok DanielMitsubishi Colt (P)

  42. 42

    Galas Paweł (P)

  43. 43

    Wdowiak MarcinOpel Astra(P)

  44. 44

    Rybka PiotrRenault Megane (P)

  45. 45

    Kurak Sławomir / Pyrka Ryszard (D)(P)

  46. 46

    Lisiecki Witolt / Mularz JerzyTICO (P)

  47. 47

    Karcz Wojciech BUŁA TEAMHinda Civic (R)(P)

  48. 48

    Skałka Ireneusz / Skałka DamianBMW E36 (R)(P)

  49. 49

    Sienko Łukasz / Gaweł BogdanBMW E36 (R)(P)

  50. 50

    Wierzbicki Adrian Honda Civic (R)(P)

  51. 51

    Myszor Dawid Vitamin TEAMHonda Civic (R)(P)

  52. 52

    Ibek Tomasz VW Golf II (R)(P)

  53. 53

    Gruszka Dawid Daewoo Nexia (P)

  54. 54

    Kunas Krzysztof / Kunas Jarosław(P)

  55. 55

    Runge Remigiusz Vitamin TEAM Opel Astra (R)(P)

  56. 56

    Nowak MateuszBMW (R)(P)

  57. 57

    Walczak Tomasz BUŁA TEAMBmw E36 (R)(P)

  58. 58

    Szwarc-Cudo Arkadiusz(R)(P)

  59. 59

    Sukiennik RobertVolvo (R)(P)

  60. 60

    Augustyniak JanuszOpel Astra (P)

  61. 61

    Szymański IgorVW Golf (P)

  62. 62

    Lang Sebastian / Klaja Marcel(P)

  63. 63

    Siwek-Pilch Dawid(P)

  64. 64

    (P)

  65. 65

    Misztal Michł Ford Mondeo (P)

  66. 66

    (P)

  67.