KLASYFIKACJE

Informujemy że w najbliższe zawody na terenie Giełdy Samochodowej Gliwice odbędą się w dniach:

Mikołaj z WRAK-RACE Silesia 8.12.2019

Specjalna edycja WOŚP 12.01.2020!

Informacje o zapisach :TUTAJ !

Powracamy do systemu pucharowego w sezonie 2019 ! Wprowadzamy system pucharowy WRAK-RACE Silesia z nagrodą główną na koniec sezonu (nagroda pieniężna).

System punktacji :

1 miejsce w biegu ćwierć finałowym – 3 punkty
2 miejsce w biegu ćwierć finałowym – 2 punkty
3 miejsce w biegu ćwierć finałowym – 1 punkt

1 miejsce w biegu pół finałowym – 3 punkty
2 miejsce w biegu pół finałowym – 2 punkty
3 miejsce w biegu pół finałowym – 1 punkt

1 miejsce w biegu finałowym – 4 punkty
2 miejsce w biegu finałowym – 3 punkty
3 miejsce w biegu finałowym – 2 punkt

Punty sumują się np : zawodnik kończy bieg ćwierć finałowy na 2 miejscu – 2 punkty , w biegu pół finałowym kończy na 3 miejscu – 1 punkt , wygrywa finał – 3 punkty. Łącznie za edycje zawodnik zdobył 6 punktów liczone do klasyfikacji rocznej (6 lub 7 edycji).

KLASYFIKACJA 2019 PO 6 EDYCJACH :

Szczepański Mirosław 2+3+3 /3+3+4 /3+3/0/3+2+4/ 3+2+3= 41 pkt

Palion Marcin 0/0/3+3+4/0/1+3/3+3+4=24 pkt

Wnuk Jarosław 2 / 0 /2/2+2+4/3/0=15 pkt

Kluwak Eryk 0/0/3/3+3/3+3/0=15 pkt

Rakoczy Kamil 3 / 2/2/0/3/3 = 13 pkt

Kokowski Szymon 1 / 0 /3+2+3/0/0/2= 11 pkt

Hadamik Marcin 0 / 3 /0/3/2+2/0 = 10 pkt

Gulec Marcin 2+3 / 0/2+2/0/0/1 =10 pkt

Kaczmarek Mariusz 0/0/2/0/0 /2+3+2= 9 pkt

Mura Marcin 3+2 / 2 /1/0/0/1= 9 pkt

Fyrguth Adrian 0 /3+2+3/0/0/0/0 =8 pkt

Wuwer Karol  0 /2 /3/3/0/0= 8 pkt

Bogusławski  Mateusz 0/0/0/3+3+2/0/0= 8 pkt

Jońca Mateusz 0/0/2+1/0 /3/1+1= 8 pkt

Krawczyk Wojciech  2+1+4/ 0/0/0/0/0 =7 pkt

Klimontowski  Adam 0 /3 /1+1/0/2/0=7 pkt

Gołdyn Amadeusz 0/0/0/1+2+3/0/0 = 6 pkt

Gawlak Adam 0/0/0/0/3/2+1= 6 pkt

Zubek Łukasz 1 / 0/0/0/0 /3+2= 6 pkt

Szewczyk Piotr 0 /2+3/0/0/0/0 = 5 pkt

Zubek Paweł 0/0/0/2+1/2 /0=5 pkt

Klementowski Tomasz 0/0/0/0/2+1+2/0= 5 pkt

Horyń Kamil 0 / 1+1+2/0/0/0/0 =4 pkt

Krzykawski Wojciech 1+2 / 0/1/0/0/0 =4 pkt

Habelok Łukasz  0/0/1/3/0/0 =4 pkt

Pyza Adam 0/0/0/3+1/0/0 =4 pkt

Wróbel Jacek 0/0/0/0/1/3= 4 pkt

Kunas Krzysztof  3 / 0 /0/0/0/0= 3pkt

Łokieć Tomasz 3 / 0 /0/0/0/0= 3 pkt

Byrski Mikołaj 0 / 3/0/0/0/0 =3 pkt

Piontek Paweł 0 / 3/0/0/0/0 =3 pkt

Cwynar Krzysztof 0 /3/0/0/0/0 = 3 pkt

Knop Michał 1+1 / 0 /1/0/0/0 =3 pkt

Zawada Marcin 0 / 1 /2/0/0/0 = 3 pkt

Pieprzyca Szymon 0/0/3/0/0/0 = 3 pkt

Zagóra Kamil 0/0/0/0/3/0= 3 pkt

Broda Łukasz 0/0/0/0/0/3 =3 pkt

Gajda Patryk 2 / 0 /0/0/0/0 = 2 pkt

Nowak Marcin 2 / 0 /0/0/0/0 = 2 pkt

Filipowicz Bartosz 0 /1+1 /0/0/0/0=2 pkt

Tomys Amadeusz 0 / 2/0/0/0 /0= 2 pkt

Malecha Filip 0 / 2 /0/0/0/0=  2 pkt

Janik Mariusz 0/0/2/0/0/0 = 2 pkt

Wolski Łukasz 0/0/0/2/0/0 = 2 pkt

Gondek Patryk 0/0/0/2/0/0 = 2 pkt

Wojtas Paweł 0/0/0/2/0/0 = 2 pkt

Brodzińska Bożena 0/0/0/2/0/0 = 2 pkt

Bigos Krzysztof 0/0/0/0/2/0= 2 pkt

Duśko Piotr 0/0/0/0/2/0= 2 pkt

Janas  Mateusz 0/0/0/0/0/2 =2 pkt

Dobosz Marcin 0/0/0/0/0/2 = 2 pkt

Widawski Witosław 0/0/0/0/0/2 = 2 pkt

Ciernia Konrad 1 / 0 /0/0/0/0= 1 pkt

Zapora Józef 0 / 1/0/0/0/0 = 1 pkt

Kupczyk Jan 0 / 1/0/0/0/0 = 1 pkt

Wisławski Karol 0/0/1/0/0/0 =1 pkt

Lisiecki Witold 0/0/0/1/0/0 = 1 pkt

Stefaniszyn Daniel 0/0/0/1/0/0 = 1 pkt

Szarek Maciej 0/0/0/1/0/0 = 1 pkt

Orlik Rafał 0/0/0/1/0/0 =1 pkt

Dudek Maciej 0/0/0/1/0/0 = 1 pkt

Żłobiński Mateusz 0/0/0/1/0/0 =  1 pkt

Wietrzyński Kamil 0/0/0/0/1/0= 1 pkt

Prendota Sebastian 0/0/0/0/1/0= 1 pkt

Werner Dawid 0/0/0/0/1/0= 1 pkt

Salewski Krzysztof 0/0/0/0/1/0= 1 pkt

Bargiel Bartłomiej 0/0/0/0/0/1 = 1 pkt

Kleszcz Wojciech 0/0/0/0/0/1= 1 pkt

Pakiet Damian 0/0/0/0/0/1= 1 pkt

Żubrowski Grzegorz 0/0/0/0/0/1= 1 pkt